sobota 18. července 2015

Psaníčko

Výsledek čtvrteční večerní rychloakce.
Zjistila jsem, že nemám žádné psaníčko k pudrovým balerínkám na páteční svatbu. A když už se říká psaníčko, tak by tak mohlo i vypadat. Tvar a vzhled skutečné obálky.


Mišku mívám na větších akcích téměř stále v náručí a zatím nedozrál čas na nošení kabelek v ruce. Popruh už jsem ušít nestíhala, proto to vyřešila saténová stuha svázaná do mašle. Prvotní z nouze ctnost se mi ale nakonec hodně líbí. No a až bude Mišulka samostatnější, můžu si popruhy odepnout. Přes zip jsem našila tenká poutka v barvě záložky, takže celkový vzhled nijak neruší.
Na první pokus je to, myslím, dobré.


Svatba byla krásná. Vyladěná, romantická, ale ani trochu kýč. To je aspoň dojem z těch dvou hodin, co jsme tam s Miškou zvládli pobýt. Madlenka nás tři ovšem zastoupila celodenně a víc než dostatečně. Měla i svou funkci - nesení prstýnků, kterou si doma předem důležitě cvičila. Domů ji naši přivezli utahanou a plnou zážitků. Jen jsem s ní skoro až do půlnoci musela řešit prstýnek, který dostala od nevěsty a někde při svém plachtění po parku a sálu ztratila. Ještěže ty skutečné donesla v pořádku :).

Žádné komentáře:

Okomentovat