pondělí 16. května 2016

Osobní

Chtěla jsem pro holky něco osobního. Něco, co bude vyjadřovat, jak je vnímáme, jejich sílu i stránky trochu ve stínu. Pravda, jsou ještě malinké, pořád se dotváří a mění, ale myslím, že základní forma je nám od začátku daná, to, co můžeme v průběhu života měnit, jsou hlavně barvy, vzory, možná křivky.

Myyně (mám ji i její obrázky moc ráda, ten, kdo byl u nás doma, ví:)... odkaz na nový e-shop tu ) jsem holky nejdřív popsala u vína pod pražským sluníčkem. Detaily jsme doladily na dálku.
A tady je výsledek téhle mateřsko-výtvarné spolupráce...Madlence motýl - pro její schopnost letu i přelétavost, pro pestrou barevnost i mírnou exaltovanost, pro umění pojmout tolik v jednom okamžiku i nepředvídatelnost okamžitého směru, pro nespoutanost i křehkost...
Michalce medvěd - pro její odhodlání, stabilitu i útočnou sílu, pro cílevědomost i tvrdohlavost, pro uvážlivý pohyb vpřed i pohodlný zimní spánek, pro tulivou srst i ostré drápky, pro hravou obratnost i výhružné bručení...


Originální obrázky pro naše milované originály. Můj osobní vzkaz na zadní straně jen a jen pro každou z nich. A rámy v barvě dubu, zatím jen provizorně přichycené. Čekají, až koncem měsíce přichystáme nové pokojíky.
Ale já mám radost už teď, a velkou.

Žádné komentáře:

Okomentovat