pondělí 27. června 2016

Býk

Originál mému jedinečnému protějšku. Ještě k narozeninám.
To s bizonem mi tak krásně nahrálo, až jsem se málem podřekla.
Znovu můj osobní pohled a znovu v nádherném provedení od Myyny.
Můj muž má býčí povahu, zdá se mi.
Na jednu stranu se téměř do ničeho nežene po hlavě, věci si promýšlí, zvažuje, zkouší na obou stranách vah. Tenhle klid mě s mou zrychlenou povahou někdy dovádí k šílenství, jenže bzučení a dotírání mi je většinou platné asi jako té mouše. Nejlepší je usednout a počkat. Vřavy, extrovertní předvádění a pohledy plných tribun nevyhledává. Ale když už v nějaké aréně být musí, když se pro něco rozhodne a když mu o něco jde, dokáže vyrazit s neuvěřitelnou silou, energií a odhodláním. Ze stoického pohodáře je rázem hrůzu nahánějící tvor s ostrými zbraněmi... I když ona jen i ta tělesná stavba budí respekt.
Zkrátka můj muž je síla a stabilita (které mě drží), klid (který tolik potřebuju) a obrovská výdrž. Důkazem budiž naše soužití, protože skoro patnáct let se mnou, to už chce pořádnou dávku trpělivé vytrvalosti, o tom já něco vím:).

***
A teď už vlastně zbývá jen osobní pohled na mě. Představovala bych si nějaké děsně vznešené, elegantní a ladné zvíře, ale aktuálně osciluju spíš někde mezi mnohonožkou a fretkou, a ty si za rámeček nedám:).

Žádné komentáře:

Okomentovat