pondělí 17. října 2016

Plavací

Věci do školky pro jednu i pro druhou, plavání jakbysmet, tancování pro Madlenku, mých několik kurzů, moje cvičení... Pocit, že zbytečně velkou část času a mentální kapacity věnuju na správné a včasné chystání a přemisťování svršků, botiček, lahví na pití, hygienických potřeb, psacích potřeb, učebnic, klíčů... vyvrcholil, když jsem onehda přišla po celodenním pracovním lítání na jógu a zjistila, že to tmavé na dně kabely jsou předchozí den ve školce posbírané elasťáčky holek, nikoli můj cvičební úbor (ten  si stále hověl nachystán na stole). Narvaná do úzkých džín jsem dost dobře neprožívala ani úvodní dechová cvičení, možnost dostat se do jogínských pozic samozřejmě nulová. Takže předčasný odchod, nepříjemný vnitřní dialog se špetkou samohany a rozhodnutí ušít nám všem tašky na všechny příležitosti.

Tady Madlenčin taško-pytlík na poškolkové plavání. Pro Majdu šňůrky na záda, pro mě ucha na nošení v ruce.


Madlenka už od letoška plave v kurzu bez rodičů (k oboustranné spokojenosti, nutno dodat), takže na velkou osušku, plavky, šampón, hřeben, přezůvky a plavecké brýle stačí i tyto dětsky nositelné rozměry. Při troše snahy a fyzické síly by se tam vešel i župan, ale ten většinou není potřeba.


Zavazadlo šité z kočárkoviny, která mi zůstala z šití batůžků pro holky (tady). Na tento materiál nedám dopustit. Je lehký, pevný, výborně se udržuje, jen tak nepromokne, rychle schne a dobře se s ním pracuje.  Ucha z nylonových popruhů, barevně ladící se stahovatelnou šňůrkou.
 

Na mokré plavky a kosmetiku ještě menší kapsa se zipem, geniálně jednoduchá záležitost z jednoho pruhu látky.


Jsem spokojená :).

Žádné komentáře:

Okomentovat