pondělí 18. června 2018

Pan batoh

Pro muže toho nešiju moc. Vlastně bych to spočítala na prstech jedné ruky. O to víc je to pak napětí a nervozita, abych se trefila, aby to klaplo, aby mi to pan nehodili na hlavu. V tomto případě na bedra. Protože pan batoh (i když rozhodně není jen pro pány).

Nejdřív měl vypadat trochu jinak, trochu jiná verze kabelkobatohu (klik třeba sem), ale já ke světle šedé kožence a kohoutí stopě ne a ne najít správnou látku na popruh, abych se nad tím nemusela ošívat a mohla si za tím stát (tímto Ti, Market, moc děkuju za trpělivost, těch dotazů bylo fakt víc než dost:))) ).
Ale výsledek se, myslím, povedl. Ba co víc, on se oslavenci líbí, on ho i nosí, všechno nejlepší!


Rozměrově zůstává klasická sršňovka (cca 40 x 30 x 7 cm). Navíc je lem na stahování (tady to pořád ještě budu muset o kousek vizuálně a prakticky lépe vyřešit) a samozřejmě nově batohové popruhy. S těmi jsem taky byla spokojená až na druhý pokus, kdy už jsem chytla ten správný úhel. Hlavní kapsa volná, v námořnicky modrém provedení, ať to ladí k vnějšku, ať uvnitř není až taková tma. A protože batoh nemá klopu, na vše citlivé a cenné je určena velká vnější skrytá kapsa na zip. Při nošení je nalepená na záda, a to už člověk pozná, že se mu na ně někdo sápe, že jo.


***

Zavazadel není nikdy dost. A já pomalinku, polehoučku začínám plánovat balení do batohů, do tašek, do kufrů. Protože prázdninové přesuny, Madlenčin úplně první a úplně samostatný tábor s Junákem hned zkraje července, už je to velká skoroškolačka (no, trochu se bojím, ale před ní hraju hrdinku, a Majda to má myslím, podobně:) ). Mišce jsem taky slíbila sbalení kufru (protože když starší ségra, tak proč ne ona), který prý s sebou budeme vozit na naše dvojjediné výlety v době Madlečiny nepřítomnosti - třeba na nákup do supermarketu, muzea, na hřiště, na cyklostezku... tak si to představuje a i já to vidím v živých barvách, možná lehce přeexponovaných díky jejím neustávajícím záchvatům vztekliny, když není po jejím. Ale to přejde a bude to dobré, že jo... že JO... ŽE JO :)))?!

Žádné komentáře:

Okomentovat