pondělí 4. prosince 2017

Poukaz

Poslední novinka letošního roku. Šitá šitým věcem na míru.
Dárkový poukaz.

A rovnou jeden podstatný důvod proč jo poukazy (teda kromě toho, že do Vánoc už žádnou novou objednávku nemůžu přijmout). Protože vlastní zkušenost. Kabelky, tašky, ale ostatně jakékoli zakázkové věci jsou doslova i přeneseně na tělo. Protože u zakázky nekupujete jeden ze sta identických produktů v obchodním řetězci, protože nemáte za půl hodiny pořízeno. Už se mi stalo, že při nejlepší vůli jsme se s darujícím obdarované netrefili do vkusu. A to je pak zbytečné mrzení, komplikace, a vůbec blbá karma. A mě stejně nejvíc baví mluvit a probírat látky s tím, kdo výsledek bude skutečně nosit, vytvářet něco osobního, osobně odpovídajícího, už ze samotného procesu udělat zážitek.

Pokud tedy máte kamarádku, maminku, nastávající maminku, dceru ve věku, který už ocení darování něčeho budoucího, a tak ... nebo pokud chcete být obdarováni sami, do 15.12. zvládnu předvánočně odeslat.A teď ještě pár organizačních info:
Poukázky můžou být buď na konkrétní výrobek (kuk na alba Sršení na facebooku), nebo na finanční částku. Pokud mi trochu přiblížíte šťastného obdarovaného, přiložím ještě kartičku s připevněnými vzorky látek pro inspiraci a třeba nějakým osobním vzazem. Vše je uschováno v mnou šitých obálkách... 
Platnost mám nastavenou na půl roku, pro vánoční poukazy jednotně do 30.6.2018, ať se to hezky zaokrouhlí. A taky mám vymyšlené, že s prodejem si budu brát kontakt na budoucí majitelku/le, protože sama vím, jak nadlidský výkon je někdy poukaz vyčerpat... takhle mi tu třeba leží loňská masáž, no. Proto si říkám, že bude fajn, když zhruba koncem ledna začnu mile a nevtíravě urgovat.
A jako bonus pro Vás si nebudu účtovat dopravu (zaslání poukázky zdarma je samozřejmost).
Objednávat můžete přes kontaktní formulář tady na blogu, nebo do zpráv Sršení na facebooku
***

Tak uf, tolik pracovních záležitostí. A já se už strašně těším, až se spolu se svými ratolestmi uzdravím, doplním baterky a získám trochu času na nové příspěvky tady na blogu. Děje se toho tolik krásného a já už se tolik potřebuju vykecat:).

Žádné komentáře:

Okomentovat