úterý 13. září 2016

Ještě

Tak ještě poslední letní rest.
Taška cross body ušitá a předaná v polovině prázdnin. Pro kamarádku. Lichotí mi, že na jejích bedrech bude viset už druhá sršňovka. I když to hlavní druhé, co se ji za chvilku dostane do rukou, nějaká kabela vizuálně ani jinak rozhodně nepředčí. Já se těším!
Každopádně, geometrická látka, o kterou jsem v obchodě jen letmo zavadila pohledem... a přesně věděla, že tohle je pro Blanku. Spojení se střední šedí koženky se mi hrozně líbí - a to i s tou výraznou červenou uvnitř. Když jsem ji ušila, tak jsem si chvíli pochodovala po pracovně a zálibně se okukovala v zrcadle, protože tuhle bych nosit mohla, sem tam. Jen na nošené nafocení nedošlo, protože to bych si musela převléct kalhoty, triko, boty, obličej... což je na vzácnou dobu poledního klidu trochu moc práce, že ano. Takže zvěčněno opět pouze balkónově.


Zapínání na přání na druk. Nastavitelný popruh z koženky (pro mě stále nepokořená výzva). Dvě olemované vnitřní kapsy a skrytá kapsa na zip, jejíž vnitřní část kopíruje vzor vnější části (tohle propojení mě baví.


A dál už snad aktuální věci. Protože začalo to nové období, a tak ... ale tom jsem se tu rozepisovala posledně.


Žádné komentáře:

Okomentovat