středa 11. října 2017

Otevřeno pro Vánoce

Otevřela jsem objednávky šité pod stromeček.
Já vím, polovina října, exploze barev na stromech, člověk teprve přivyká novým meteorologickým podmínkám a úbytku denního světla. Ale ...

...uvažujete-li o sršní kabelce, tašce, toaletce, autorské panence nebo jiném šitém (klidně úplně novém!), nenechávejte, prosím, rozhodování na poslední chvíli. 

Čas na šití se mi postupně výrazně zkrátil ve prospěch výuky angličtiny a i jen samotný proces domlouvání podoby sršňovek dokáže být někdy pěkně zdlouhavý (kdo zažil, nejspíš potvrdí ;) ). Tak ať je radost z průběhu i pod tím jehličnanem všestranná, no.

A teď postup jak si přát:
Doporučuju připravit si dobrou kávu, nebo voňavý čaj, a pohodlně se posadit.
Na stránce Sršení odkaz tu je možné nakouknout do tematicky dělených alb s ukázkami už předaných výrobků.
V albu látky si  pak můžete dlouze vybírat tu "svou". Záměrně jsem nevytvořila několik alb s látkami podle barev, takhle je prohlížení sice zdlouhavé, ale mám zkušenost, že člověk si často nakonec oblíbí textilii, kterou by přes přednastavené filtry původně vůbec nepustil. 
A napište mi - zde do zprávy na fejsbúku, na mail srsnovagabriela@gmail.com, nebo přes kontaktní formulář na pravé liště tady na blogu (u chytrých mobilů nutno přepnout do zobrazení pro web).
Pokud máte speciální přání, nebo jste nenašli tu pravou látku, ozvěte se mi bez předchozích kroků a určitě všechno vyřešíme!


A já se moc těším! Na všechno důvěrně známé i třeba úplně nové tvoření, na Vás virtuálně i naživo, na Ježíška :)!
Žádné komentáře:

Okomentovat