pondělí 23. října 2017

Soutěžní

O víkendu to byl přesně rok, co jsem začala šít králičí panenky. Uznávám, bez nedůslednosti při mazání starých zpráv na facebooku bych si to nepamatovala, takhle na mě hezky vykoukla výroční připomínka. Ten úplně první králík bylo takové nedochůdče, šišaté, nedržící, na první dobrou ne úplně hezké. Ale já bych ho nikdy nerozpárala, neposlala k jeho textilním začátkům, mám ho ráda :).

Každopádně jsem si řekla, že by to chtělo prvoroční oslavu, takovou tu výherní, kde na konci jeden/a z Vás udělá radost sobě, nebo své dceři, vnučce, neteři, spřátelenému dítku...

Pravidla a podrobnosti na stránce.Výherní oslava je hlavně na počest ušatých hraček, ale je mi jasné, že ne každý chce plyšáka. Proto jako variantu k panence nabízím jednu ze středně velkých toaletek.A na závěr trocha přiznané upřímnosti k sobě samé. Jsem lehce nervózní. Nahoře jsem psala o výherní radosti pro někoho z Vás, ale pokud se první pokus vydaří, bude to moc hezký pocit a podpora hlavně pro mě... že šití králíků i šití obecně má smysl. Takže tak :).

2 komentáře: