čtvrtek 10. března 2016

Ko-mix

Když občas přijde něco jako "k.o." pocit. Třeba jako takové to do zblbnutí opakované navíjení jedné pásky, abyste po vložení do kazeťáku zjistili, že jste ani ne v půlce před hledanou písničkou, nebo třeba u úplně jiné skladby, na jiné straně. Když máte nutkání s milou kazetou praštit a vrátit se k LP nebo posunout na nějakou jinou úroveň... Jenže tu kazetu držíte v ruce z určitého důvodu, je vaše a všechno, co na ní je, máte vlastně rádi a je pro vás důležité.
 
A když zrovna nejsou na nějakou dobu dostupná jednoduchá mechanická ramena s jehlou, ani digitální hudba budoucnosti, tak je dobré pořídit si třeba mix věcí, co vás rozveselí "komickou písní proti trudomyslnosti" (jak říká klasik).
 
Třeba v podobě ladící kabelky, kosmetické taštičky a obalu na telefon. V pestrých barvách, tematickém vzoru a modři moře dovolenkových ostrovů.
 
 
Taška primárně na rameno, na nošení čtiva vlastního i úředníků. Vše bezpečně schováno zapínáním na zip. Podšívka v zářivé růžové a na ní snadný přechod ke kapsám přes černobílou zebru. Pružné poutko na mobil či klíče. A pro případ ramena ohrožujícího nákladu nebo potřeby volných rukou je tu pojistka v podobě popruhu přes tělo.


Kosmetická taštička s kazetovou nášivkou, poutkem a jednou vnější kapsou na magnetický druk kopíruje v menším to větší výše zmíněné.


A ještě obal na mobil dvojitě vyztužený měkkým vlizelínem. S vyšitým nápisem - můj amatérský pokus o odkaz na majitelčinu oblibu komiksů.

Majdi, ať se ten mix krásně nosí, baví ... a vše kolem ať se navíjí jen a jen tím správným směrem.

Žádné komentáře:

Okomentovat