středa 29. června 2016

Dárková

Dárková taška na včerejší narozeninovou oslavu.
Pro úžasného kluka, který toho za pět let života přestál tolik, že by se leckomu z nás dávno podlomila kolena (mně určitě jo). Obdivuju ho i jeho mámu, jak to zvládá (to já bych zřejmě ne).
Neobyčejný klučina s obyčejnými klučičími zálibami.
Proto ta dárková taška s auty.
 
 
Celolátková, tedy pratelná na 40°C (i na 60°C bych si troufla), kdyby pak měla sloužit i jako úložiště hraček při výletech, nebo úschovna věcí do školky.
 

A uvnitř kromě semaforu na baterky (ten mi zas tak fotogenický nepřišel, ale oslavenci se prý dost zamlouval) ještě tahle vlastně prázdninová knížka. Nejdřív mě zaujal název, který napovídal, že tam asi bude dost dopravních prostředků, které prý kluky ba (vím já, já jsem dlouhodobě zaseklá u kočárků pro panenky :) ).


Ale uvnitř nejenže jsou ty způsoby dopravy, ale taky několik pěkných tvořivých návodů, jak jejich vyloupnutelné šablony kreativně využít. A to se, myslím, o letním volnu bude hodit na všech frontách.


***

A teď pro změnu zabalit plátěné tašky jako dárky pro paní učitelky a tety ve školce. A taky na dosah nachystat novou literaturu pro mé dvě Sršnice. Něco mi říká, že bude potřeba hned jak procitneme do prvního července. Prázdniny, uf :).

Žádné komentáře:

Okomentovat