čtvrtek 22. října 2015

Kompletně

A do třetice růžový komplet.
 
 
Všechno to začalo objednávkou tašky. Velikostně kratší sršňovka zhruba třicet na třicet pět. Látka na přání, šedá koženka. Nastavitelný popruh přes tělo (přes madla kočáru), jakožto nejlepší záruka dvou volných rukou na chytání, vodění, tahání, krmení... malého doprovodu. Pro bezpečnost opět zapínání na zip. Na podšívku jsem měla původně vymyšlený drobný hnědý puntík, ale pak jsem v místní prodejně látek narazila na tuhle vzorově kontrastní a barevně ladící tkaninu. A dvě olemované vnitřní kapsy. Plus...
 
 
... poutko na klíče, nebo vychytávku v podobě pouzdra na sluchátka. Inspiraci z Pinterestu jsem doplnila o knoflíkovou dírku na zadní straně, kterou se jednoduše vytáhne konektor sluchátek rovnou do příslušného přehrávače umístěného třeba právě ve vnitřní kapse tašky. Sluchátka zase zipovým otvorem přímo do uší a případný zbytek kabelu nikde nezavazí. Takové moje malé heuréka.
 
 
A ještě větší pouzdro, nebo spíš taštička, dvoukapsá, vzorovaná, účelná.
 
 
Jej, bavilo mě to.
 
***
S Jitkou jsme se na téhle tašce domlouvaly od léta. Přípravy to byly důkladné a důkladně promýšlené. A vlastně tak mi to vyhovuje úplně nejvíc - když nejsem hozena napospas své nerozhodnosti a barevným hranicím větou typu "to nechám úplně na tobě". Je mi sice jasné, že někoho může můj tisíc a jeden dotaz rozčilovat, uvádět do rozpaků, nejistoty, nebo tak, ale já zkrátka ráda spolupracuju (aspoň na začátku :) ). A jsem nejraději, když šiju pro konkrétní osoby, které znám aspoň podle vidění, ne jen jako souhrn písmenek z podpisu. Zkrátka ráda šiju na míru... Ale třeba to jednou překonám:).
 
Pěkně jsem si to tu okecala, zpět k podstatnému. A podstatné je moje přání do Prahy, aby se výsledek líbil a nosil, kompletně :)!

Žádné komentáře:

Okomentovat